Strona Główna
O nas
Programy
Inicjatywy obywatelskie
Ekologiczny mieszkaniec
Rozwój organizacji
Spalanie odpadów
Woda
Natura 2000
Bliżej śmieci
Dwa Brzegi
Konkursy
Materiały szkoleniowe
Publikacje
Biblioteka
Wolontariat
Galeria
Archiwum RCEE
Linki
Kontakt
Polityka Prywatności

Jestem przyjacielem Ziemi PDF Print E-mail

Konkurs plastyczny - ekologiczny pn. "Jestem przyjacielem Ziemi - chronię środowisko".

Uczestnicy:
Dzieci z przedszkoli oraz uczniowie szkół podstawowych, placówek wychowania pozaszkolnego i świetlic z terenu powiatu: płockiego, sierpeckiego, gostynińskiego, sochaczewskiego, płońskiego i miasta Płocka.
Każdy z uczniów mógł złożyć w konkursie maksymalnie 1 pracę (plakat oraz hasło), wykonaną samodzielnie i indywidualnie (nie dopuszcza się prac zbiorowych).
Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną w formacie A4 lub A3.
Organizatorzy pozostawili dowolność w interpretacji tematu konkursu.

Prace oceniane były w dwóch grupach wiekowych:
1. dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych- klasy I - III
2. dzieci i młodzież szkół podstawowych - klasy IV - VI.

Finansujący nagrody: Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarski Wodnej w Warszawie.

Laureaci konkursu

I kategoria wiekowa: dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych- klasy I - III

1. Alicja Mikina - Szkoła Podstawowa w Małej Wsi, kl. III a
2. Kacper Bodal - Szkoła Podstawowa Nr 20 w Płocku, kl. I C
3. Dominika Sokołowska - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku, kl. III e.
4. Michał Cybulski - Szkoła Podstawowa w Święcieńcu, kl. O.
5. Filip Jeznach - Szkoła Podstawowa w Brzozowie, kl.O.
6. Patrycja Kowalczyk - Miejskie Przedszkole nr 4 w Płocku
7. Karolina Stańczewska - Miejskie Przedszkole nr 14 w Płocku

II kategoria wiekowa: dzieci i młodzież szkół podstawowych - klasy IV - VI.

1. Szkoła Podstawowa w Mochowie - Arkadiusz Remplewicz, kl. VI
2. Aleksandra Barankiewicz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku, kl. IV b
3. Justyna Wojtas - Szkoła Podstawowa w Myśliborzycach, kl. VI
4. Klaudia Tyburska - Szkoła Podstawowa w Nowej Górze, kl. IV
5. Laura Lewandowska - Szkoła Podstawowa w Słupnie, kl. IV.
6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Łętowie - Ewelina Aftańska, kl. VI.
7. Mateusz Nadrowski - Szkoła Podstawowa w Mochowie
8. Szymon Maraszek - Szkoła Podstawowa w Staroźrebach
9. Joanna Szalkowska - Szkoła Podstawowa w Ździarze Wielkim




Finansujący:



Nasi partnerzy

NFOSiGW